Msza na zakończenie roku przedszkolnego

W dniu 20.06.2024 r. o godz. 18:00 w Kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Bielawie miała miejsce Msza Święta z udziałem dzieci i ich Rodzin z okazji zakończenia roku przedszkolnego 2023/2024.

Dzieci wraz Siostrami i Paniami modlitwą i śpiewem dziękowały Bogu za cały rok spędzony w przedszkolu.

Przedszkolaki pod opieką nauczycielek przygotowały oprawę Mszy Świętej, aktywnie włączały się w śpiew i modlitwę. Czytania na Mszy Świętej oraz odśpiewanie psalmu podjęli się rodzice. Dzieci w modlitwie powszechnej modliły się za Kościół, Kapłanów, powołania, Rodziców, za całą społeczność przedszkolną oraz składały dziękczynienie za miniony rok przedszkolny prosząc o boże błogosławieństwo dla absolwentów rozpoczynających od września naukę w szkole. Przedszkolaki na ręce Kapłana złożyły również dary ofiarne.