Kiermasz ciast

We wtorek 8.10. 2024 r w naszym  Przedszkolu odbył się KIERMASZ SŁODKOŚCI. Wszyscy włożyli wiele pracy i serca w jego przygotowanie. Rodzice bardzo się zaangażowali z czego ogromnie się cieszymy. Na kiermaszu można było zaopatrzyć się w przeróżne pyszne domowe ciasta, babeczki i ciasteczka. Zebraliśmy 1708 zł. Cały dochód zostanie przeznaczony na POMOC POWODZIANOM. Podziękowania kierujemy również do osób kupujących, którzy swoją hojnością wsparli nas. Po raz kolejny jesteśmy pod wrażeniem Waszej aktywności podczas zakupów, a także szczodrości i życzliwości dla nas i tego co wspólnie robimy. Składamy najserdeczniejsze podziękowania wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do zorganizowania i przeprowadzenia kiermaszu. Szkoda, że nie jesteśmy w stanie wymienić każdego z imienia i nazwiska.