Młodsze grupy żegnają Starszaków

Dnia 12.06.2024 młodsze grupy uroczyście żegnały swoich starszych kolegów, którzy od września rozpoczynają naukę w szkole. Oprócz wierszy i piosenek nie zabrakło wspólnych tańców. Na początku scenę zajęły "Żabki" i dzieci 5-letnie z grupy "Sówki" wykonując taniec do utworu "Clap, Clap Sound". Po nich wystąpiły "Słoneczka" - Kinga wyrecytowała wierszyk z akcentem humorystycznym a grupa wspólnie wykonała taniec do piosenki "Pięta, palec". Na koniec wystąpiły "Jagódki" i zaprezentowały występ z kolorowymi wstążkami do utworu "Żegnamy starszaków" i taniec do piosenki "Nogi stonogi". Po wszystkich wykonaniach przyszedł czas na wspólną modlitwę i wręczenie wszystkim zerówkowiczom upominków oraz medalików poświęconych przez Kapłana. Starszaki oczywiście nie pozostały dłużne i na koniec pięknie zaśpiewały dla Nas piosenki z okazji zakończenia przedszkola.