Msza Święta w intencji Rodziców

„Rodzina to kolebka, to początek wszystkich cnót.
W niej wyrasta człowiek”

W kościele pod wezwaniem WNMP w Bielawie w dniu 24 maja odbyła się uroczysta Msza Święta z okazji Dnia Mamy i Taty. Przedszkolaki pięknie śpiewały przygotowane piosenki i pieśni religijne oraz czynnie uczestniczyły w oprawie Liturgii. Podczas Mszy Św. Rodzice naszych dzieci byli odpowiedzialni za czytanie Słowa Bożego oraz zaśpiewanie psalmu.

Pięknym akcentem końcowym Mszy Świętej były życzenia skierowane do wszystkich Rodziców, które poruszyły ich serca. Na zakończenie dzieci obdarowały Rodziców upominkiem.

Drodzy Rodzice, życzymy by Pan Jezus Wam błogosławił na każdy dzień i udzielał potrzebnych łask. Ze swojej strony obiecujemy modlitwę by Wasze Rodziny były silne Bogiem i by panowała w nich wzajemna miłość i zgoda.