Pokaz akrobatyczny

19 czerwca dzieci uczęszczające na zajęcia z Akrobatyki w naszym przedszkolu mogły zaprezentować swoje popisy gimnastyczne, których nauczyły się przez cały rok.

Jako pierwsze swoje umiejętności zaprezentowały dziewczynki  z grupy ,,Słoneczka". Pokazały m.in. przewroty w przód, skłon o prostych nogach złączonych i figura pierścień. Potem przyszła kolej na dzieci z grupy ,,Żabki". Zaprezentowały z elementów statycznych m.in. skłon o prostych nogach złączonych, skłon o prostych nogach złączonych w rozkroku, pierścień, a także figurę żaba. Z elementów dynamicznych pokazały piękne przewroty w przód.

Jako ostatnie zaprezentowały się dzieci z grup najstarszych tj. gr.,,Pszczółki" i gr. ,,Sówki". Tak samo jak w grupach poprzednich były przewroty w przód, skłon o prostych nogach złączonych, skłon o prostych nogach w rozkroku, pierścień. Ale jak przystało na grupę najstarszą, musiały zaprezentować nieco trudniejsze figury. Pokazały figurę mostek, a także szpagat.

Po zakończonych występach akrobatycznych rozległy się gromkie brawa od publiczności.